BGONAIR Live

Ауди "забърса" знак в центъра на София

Инцидентът блокира за час кръстовище снощи

Снимка: Булфото

Снимка: Булфото

Лек автомобил Ауди застана "на кантар" снощи,  докато се опитваше да направи обратен завой в София. 

Инцидентът стана на кръстовището на булевардите "Ал. Стамболийски" и "Опълченска".

Водачът не видял островчето до пешеходната пътека и с газ се нанизал на поставения знак.

Въпреки опитите на случайни минувачи да повдигнат колата тя остана повече от час, с което предизвика задръстване в пиковия час.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
София
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата