Божинов с гол и асистенция, Лече губи с 2:5 от Милан

Валери Божинов отбеляза първия гол и асистира за второто попадение при загубата на своя тим Лече от шампиона Милан с 2:5.
7 яну 2005 09:22,
Валери Божинов

Валери Божинов отбеляза първия гол и асистира за второто попадение при загубата на своя тим Лече от шампиона Милан с 2:5. Българският националът замени след почивката Аксел Конан и дори изкара червен картон на Александро Неста.

За отбора на Милан хеттрик отбеляза Ернан Креспо, а по един гол реализираха Шевченко и Йон Дал Томасон.

С днешното си попадение Божинов излезе на четвърто място сред голмайсторите с 10 попадения след Адриано (Интер) с 14, следван от Андрий Шевченко (Милан) и Винченцо Монтела (Рома) с по 12 отбелязани гола.

В 18 кръг на италианското калчо”, които ще се проведе на 9 януари, Лече на Валери Божинов приема Реджина.