Англия разгроми Украйна, чака в Лондон Дания

Хари Кейн се отчете с два гола
35

Англия разгроми Украйна с 4:0 в последния 1/4-финал на Евро 2020. "Трите лъва" не оставиха никакво съмнение кой е по-класният отбор на стадион "Олимпико" в Рим!

Хари Кейн се разписа още в 5-тата минута и даде аванс на своите. През първата част повече голове не паднаха, но пък за сметка на това началото на второто полувреме бе убийствено. Хари Магуайър се разписа само няколко секунди след подновяването на играта, а Хари Кейн направи 3:0 в 50-та минута. В 63-та и Джордан Хендерсън с глава покачи на 4:0.

След тази вихрушка от голове в началото на втората част, Англия намали темпото и се задоволи с този резултат.

Така на 1/2-финала Англия ще премери сили срещу състава на Дания, а Украйна се прибира вкъщи.

Анонимен преди 2 години
Домакински мачове след слаб поток и съдийска подкрепа. смешници!
30
0

1

Този Хари Кейн е толкова англичанин, колкото аз съм унгарец. Който не е наясно да прочете преди да пише глупости
29
0

3

Много неприятен отбор е Англия. Почти липсват англичаните в него. Освен това са и домакин във всички мачове. Съдията също помага... Не е нужно да се превъзнасяме колко са добри.
28
1

1

Извинете, но англичаните вчера отпътуваха за Рим, за да играят полуфинала с Дания в сряда!!!Откъде я взимате тази информация?!!! Ха ха ха
27
0

4

11 преди 2 години
Аве тия Хари Кейн, Хари Магуайър ... Хари Потър кога ша го пускат.
26
6

7

5000 дойче марки преди 2 години
Браво на английските дървета. На тях цялото евро им мина на Уембли. Дано другия мач Дания ги разприбие. А първенството им е най-силно, щото 60% от играчите са чужденци. Ел пендехос пък няма да ги коментирам. С победа над Словакия и победа на дузпи над резервите на Швейцария стигнаха до тук. Другия мач направо с Андора. Ако не бяха били резервите на Швейцария на дузпи щяха и врабците да им се смеят... ми добре, че ги биха...
25
3

0

до пияницата преди 2 години
няма да се мобилизираме защото мудирътурът е много раздразнен днес, предполагам заради провала на ромския протест в София.
24
0

2

До Анонимен 22 като е бил нареден мача,колко пари спечели от него?
23
9

5

Царя на футбола винаги ,ще е цар. Гледай си там окръг италия и по тиху. Футбола е бягане по основа. Не е шах. Най-силното първенство, най-добрите играчи към този момент . Тея испански дървари всяко първенство с клизма мачове. Франция само печки. Италия само старци и тук таме някой все още неалкохолизиран младеж.
22
5

12

До 22Много вероятно е Англия да спечели първенството, но чак пък цар на футбола. Добре, че на Острова заработиха континентални треньори и научиха тези житни бегачи и ботушари на футбол. Една световна титла с нередовен гол, егати царя.
21
11

3

пияница мистик преди 2 години
Айде бе другаре, мобилизирайте се :))) Никой ли няма да напише нещо за Бойко Борисов?
20
9

9

Английските футболисти знаят ли, че мача беше нареден, или си мислеха, че побеждават? Дори се наложи, към края на мача (когато взе да става явно), отвратителния коментатор да ни обяснява, че укрите били много уморени от мача със Швеция. Аре.
19
12

9

Бъдещия Евро шампион. Само лош късмет може да ги спре. Испания е тотална дупка. Италия горе долу крета срещу слаби отбори. Англия даже не е използвала всичките си играчи на пейката. Царя на футбола, ще си заеме полагащото му се място !
18
3

5

do 18 и какво общо има русия с тоя мач бoлeHмoзъko?
17
1

11

Украина с една велика победа над С Македония( малииии) и две загуби се докопа до втория кръг....гооолем отбор ша знайш.
16
2

5

до15 преди 2 години
та да чуем с кои толкоеа е играла че са и се подиграли, Дания и Белгия, и Русия и Украина в групите са с по една победа и две загуби, Урките с късмет ги пратиха на 1/8 финал. *** ти е в живота, че не си гледаш обкръжението а си тръгнал на 140 милиона акъл да даваш