Сп. "Форбс" публикува годишната си класация за най-богати звездни двойки.
На първо място са Жизел Бюндхен и Том Брейди. Общият и приход през годината е бил 76 млн. долара, приносът на Жизел се равнява на 45 млн.
Бийонсе и рапърът Джей Зи се нареждат на второ място със 71 млн. долара, като сметките показват, че зведният съпруг е спечелил 1 млн. долара повече от жена си.
Най-известната актьорска двойка Брад Пит и Анджелина Джоли заемат почетното трето място по приходи. Те са спечелили общо 50 млн. долара. Повече от половината, около 30 млн. са заслуга на Анджелина.
Наскоро добилите се с момиченце Виктория и Дейвид Бекъм са спечелили 45 млн. долара, 40 от които е заработил Дейвид, Виктория едва пет.
Класацията завършва с Робърт Патисън и Кристен Стюарт, които през последните 12 месеца са спечелили по 20 млн. долара всеки.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.