1. Колко от думите са написани вярно – 4ере6а, незнам, емоций, Балгария?
А) Нито една
Б) Три, само емоций е сбъркана, пише се имоций
В) Си4ките са написани идялно, кво им е?
2. Кого мразиш?
А) Омразата е примитивно чувство. Може да се каже, че изпитвам неприязън към някои хора, но чак омраза – не
Б) Гошо Маринов, къде бехме съученици в техникума, ама сега зима по-голема заплата от мене и кара джип, да го еба
В) Начи, по ред на номерата – турците, циганите, съседа, където пуска бормашина сека събота и неделя у седем сутринта, да го еба у работливия; Цецето, където е касиерка у супера, щото не ми пуска; сички шофиори, където така и не се научиха да карат, да ги еба у нещастниците… ъъъ… мразим още двеста-триста неща, ма в момента не се сещам.
3. Какво мислиш за забраната за пушене?
А) Пушач съм, но мисля, че забраната е правилна. Така е във всички циливизовани страни.
Б) Не пушим и мноо се кефим на тая забрана. Нека им е гадно на пушачите, хахааааааааа.
В) Начи, аз ако съм шеф на тая държава, ше направа пушенето задължително. Насекъде. Треа се пуши в ресторантите, в баровете, в трамваите, в болниците, в училищата… абе, насекъде! Те ше ми каат на мене къде да пушим и къде да не пушим! Аре, бегай оттука!
4. Как отбелязваш националните празници?
А) Със семейството си. Отиваме в някой музей, или художествена галерия, или пък правим екскурзия до някое място, свързано с българската история.
Б) Еми имам тука едно знаме, опъвам го на балкона, фърлям неколко пиратки, да стане така по-тържествено, нали, се пак българи сме, треа да се знае, че сме най-великата даржава и кирилиметоди са българи и александар македонски също.
В) Ооо, разцепвам се на празници, братле. От сутринта се почваме с баджанака – ракии, салати, кюфтета. После идва братчеда Станко, тоя кви ги ръси, не е истина просто. Голямо шоо прави! Напрао е двойник на Краси Радков. После идват кумеца и жена му, той кумеца не пие, ама иначе е пич. И после крещиме Балгария на три мурета и си пускаме Ивана, така да стане купона. После гостите си тръгват, аз удрям една патка на жената, да усети и тя, че е празник, и ако нещо ме ядоса, я бием.
5. Ходил ли си в чужбина?
А) Бил съм в няколко европейски държави. Харесвам британския консерватизъм, германската дисциплина, италианския усет към изящното. Пътуванията ме обогатяват.
Б) Не съм. Неам пари.
В) Ходил съм неколко пъти. В Кушадасъ много ми хареса, евтино е и обслужването е яко, бил съм и в Македония, там изобщо не ми хареса, кви македонци бе, тва са си българи… сигурно затва не ми хареса… Тва лято бех и в Гърция… Тука по новините разправят, че там имало криза-мриза, незнамсиквоси. Ква криза, братле, тия денонощно са у кръчмите и ако некой им намали заплатата примерно с 5 евра, веднага излизат да протестират, а не кат нас, овцете, дет сичко търпим… Евала на гърците!
6. Къде си изхвърляш боклука?
А) Изхвърлям го разделно в определените за целта контейнери.
Б) Не го изфърлям, тя майка ми го изфърля, питайте нея.
В) Къдет ми е удобно. Начи тука съседа нещо ми се отваря и ми разправа че не трябвало да си фърлям балкона през прозореца. Ти ли ше ми каеш бе, алоооу? Нали съм си платил данък боклук, те са длъжни да ми го събират отсекъде.
7. Какво мислиш за българската жена?
А) Българската жена носи всички качества и недостатъци на времето, в което живеем.
Б) Българските жени са най-хубавите. И най-лесните. Но на мен не ми пускат, щото немам пари.
В) По принцип не мислим за нея. Само я ебем, и от време на време я бием. Ако може така да поотслабне малко, нема да е зле. И ако може жената да не ме мъкне в мола, щото некой път ше я пребием, заклеам се.
8. Колко често се къпеш?
А) Всеки ден, а през лятото – два пъти дневно.
Б) Според зависи. Ако съм по-свободен, се къпем два-три пъти седмично, ако не – по-редко. Немам неква твърда програма за къпане.
В) Сека събота. Къпем се максимум 5 минути, и пак плащам 40 лева топла вода, дееба и мошениците, дееба. По принцип един мъж тряа леко да мирише на пот, тва ги възбужда жените. Ся тва лято на плажа гледах и некви мъже, дето са с избръснати подмишници, ма тва за мен е неква педерущина.
9. Какво искаш да промениш в България?
А) Бих искал да се промени националният манталитет. Да има повече уважение, повече разбирателство между хората. Да намалеят злобата и завистта. Но зная, че това са нереалистични пожелания.
Б) Да дават мачове секи ден. И да дойде на власт некой, който да дигне заплатите двойно, щото сме най-бедни у целия европейски съюз, по новините го казаха.
В) Искам да променим работното време, начи да се работи у понеделник, вторник и сряда, а у четвъртък, петък, събота и неделя да се почива.
10. Без какво не можеш?
А) Без свобода, без любов, без приятели.
Б) Без “Диемите” и без Ленчето от Люлин. Ленче, ако ми паднеш, шта скъсам!
В) Без ракия, без шкембе чорба, и без сивия ми анцунг, много ми е удобен, да го еба.
ОТГОВОРИ НА ТЕСТА:
Ако отговорите Ви са предимно “А”, Вие сте българин, който живее в чужбина. Възприемчив сте към предимствата на културата и цивилизацията и за Вас Бай Ганьо е по-скоро отрицателен образ, а не пример за подражание. Сънародниците Ви гледат на Вас с подозрение и са убедени, че сте предател и агент на вражески сили.
Ако отговорите Ви са предимно “Б”, Вие сте типичен български българин. Владеете традиционния за нашите земи лайфстайл и се гордеете с това.
Ако отговорите Ви са предимно “В”, Вие сте еманация на българския манталитет. Имате впечатляващи комуникационни способности и яростно аргументирате всяка своя теза. Убеден сте, че някой ден ще управлявате тая държава. Което, всъщност, е напълно възможно, ако погледнем резултатите от изборите.
Автор: Иво Сиромахов
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
ЕС се ангажира с 10 млрд. евро за изграждането на 7 гигафабрики за изкуствен интелект
„Алкомет“ отчита нетна загуба от над 2,8 млн. евро в края на юни
Инфлацията в Германия се ускорява до 2,8% през юли
Украинска атака е повредила инфраструктура на руското черноморско пристанище Таман
„Булгаргаз“ коригира предложението си за цената на газа за август с 4,5% нагоре
С повече от 41% расте производството на дизелово гориво през май
Петрова към Арагчи: Самолетите на САЩ в България не са за военни операции в Близкия изток
Стоянов: Демерджиев трупа нотариални актове, вместо да се бори с войната по пътищата
В "Денят ON AIR" на 30 юли от 19:15 часа: Депутатите пред ваканция и на прага на президентските избори - каква е равносметката?
БАБХ затвори кухня в хотел в Равда заради инсекти и развалена храна
Bulgaria Air си партнира с WorldTicket by GO7, за да разшири глобалната си дистрибуция
Тежък удар за Реал Мадрид
Ето`о се завърна в ЦСКА за реванша с Карабах, ново попълнение е аут
Гатузо се сдърпа с играч на тренировка на Лацио (ВИДЕО)
Наш талант отпадна след драма в Куршумлийска баня
Мистерия! Играч на Лече изчезна безследно
Жалко! Наш национал се размина с Топ 4 в Либерец
Стилът на Дженифър Лопес: Модни визии, които вдъхновяват (+Снимки)
10 идеи за летен френски педикюр (+Снимки)
Гадание по кръга на Нострадамус
Мариана Аршева: „Модата е емоция, вдъхновение и начин да покажеш своята индивидуалност“
Bulgaria Air си партнира с WorldTicket by GO7, за да разшири глобалната си дистрибуция
Преоткриване на себе си без да започвате напълно отначало
Силно преработените храни променят мастния профил на кръвта
8 йога пози, които облекчават напрежението след дълъг ден
В УМБАЛ „Медика Русе“ извършиха първите три роботизирани операции
Как мутациите в гените ZP1-ZP4 възпрепятстват оплождането?
Защо не бива да ядем много кайсиеви ядки?
Менструалният цикъл променя ли сексуалното желание?
Внукът на Гьоко Хажиевски в Катар напуска Спартак, ще играе в Катар
Задържаха 57-годишен във Варна за държане и разпространение на марихуана
МВР издирва бившата гимнастичка Симона Пейчева
Пътници се оплакват от липса на достатъчен брой седящи места на Автогара "Варна"
Държавен вестник обнародва Закона за Бюджет 2026
Шофьор блъсна 6-годишно дете и избяга