IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec Megavselena.bg
BGONAIR Live

Станишев се жалва в прокуратурата, подписката била фалшива

Много различни имена са написани с еднакви почерци и подписани с еднакви подписи, твърди премиерът

Станишев се жалва в прокуратурата, подписката била фалшива

Премиерът Сергей Станишев ще внесе в близките дни подписката на тройната опозиция за уволнението на кабинета му в прокуратурата. Това съобщи самият той днес в Пловдив.

Станишев уточни, че ще иска прокуратурата да провери дали подписката не е фалшифицирана, тъй като в нея много от имената се повтаряли, а различни имена били написани с еднакъв почерк и подписани с еднакви подписи.

Премиерът отказа да коментира думите на Ахмед Доган за заместник-председателя на ДАНС Иван Драшков, както и искането на лидера на ДПС за свикване на Съвета на коалицията в понеделник.

„Ще коментирам, когато чуя думите на Доган“, заяви Станишев.

„Трябва работата на Държавната агенция за национална сигурност/ДАНС/ да се измерва с броя на заловените престъпници и разкритите престъпления, а не в словесни двубои“, добави още премиерът.

“Очакваме от ДАНС да върши професионално работа си“, каза още той.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Политика
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата