BGONAIR Live

10 катаджии + 240 мин = 250 проверени автомобила


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

8
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 7
За мен, пък е недопустимо да ти смущават пътуването, в случай че не си извършил нарушение на пътя и си изряден. Така, приемрно като ме спрат 10 пъти до Бургас, ще направя нарушение със сигурност. Сткерите се контролират с камери, техническите прегледи, също. Коланите и те, няма какво да ме спират и проверяват ...
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 5
КАТ трябва да се закрие това е законен начин за рекетНеможе една глоба да надвишава 2 пъти минималната заплата за странатаА тея с джиповете и с крадените пари да се чувстват недосегаеми и да си плащат
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 36 Не харесвам 3
Хахахаха! Имам претенции да съм ходил по Европата малко, но никъде не видях спиране на автомобили без причина т.е. без извършено нарушение:) Е! При нас бюджет трябва да се пълни
отговор Сигнализирай
5
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
КАТ трябва да се закрие това е законен начин за рекетНеможе една глоба да надвишава 2 пъти минималната заплата за странатаА тея с джиповете и с крадените пари да се чувстват недосегаеми и да си плащат
отговор Сигнализирай
4
хахаха
преди 15 години
Харесвам 53 Не харесвам 6
АЛООООООКАКЪВ ШЕНГЕН??? КАКВА ЕВРОПА??? КАКВИ ХОЛАНДЦИ??НИКЪДЕ в европа няма да видите куки по улиците да ви спират. Ако видите куки то те отиват на определено място, най често по сигнал, а не безразборно да спират. Такива хранилки като в Кенефия не съм видял никъде в западна европа
отговор Сигнализирай
3
?
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 2
Защо не спират и лъскавите возила нарушителите щяха да са много?
отговор Сигнализирай
2
glupko
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 3
така ще има по-малко възможност да им даваме пари и заради това може и да не им хареса на господата от кат
отговор Сигнализирай
1
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 2
Новини