BGONAIR Live

10 катаджии + 240 мин = 250 проверени автомобила


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

38
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 3
Пък аз си мислех, че катаджиите са помагали на хората като са ги предпазвали от дупките:) Пък те излезнали за някои лев:)
отговор Сигнализирай
37
Хейтър
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 5
Анонимен, през живота си не съм пил алкохол. А ако апелирам всички да спазват законодателството, това е на първо място, защото АЗ го правя.Ако желаеш карай зад мен. Но ще трябва да дойдеш в София. Което вероятно няма да е проблем, ако вече не си дошъл.
отговор Сигнализирай
36
11111
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
я моем да ги светнем да работат по ,,минскиЯ почин,, но нема да ги устройва-19577 тогава не се даваха рушвети .......
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
Тези осемте нарушителя сигурно са дъвчили дъвки и са се разсейвали:))))Катаджийска му работа! Без нарушение ще те спира! Защо ли!? Отговорът е ясен!? Мъни, мъни, мъни!:)
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 2
Не редактор... ДО 28 ми!
отговор Сигнализирай
33
хх
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
нашите са запазена марка и химн нямат чуждите полицаи
отговор Сигнализирай
32
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 5
по тая *** полицеиска логика може и в къщи да имам труп. вземете да идвате всяка вечер на проверки да се топлите и домошарката да ми изпиете
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 31 Не харесвам 2
А в Холандия има ли такива катаджии, плондери като тоя на снимката?
отговор Сигнализирай
30
хх
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 5
единствено от политиците мразя повече полицаите по *** и нагли са ББ
отговор Сигнализирай
29
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 3
Само така! Като спрат 10-15 коли наведнъж, ще им е по-трудно да минат с номера "и ся ко ша праим?" предо очите на другите!
отговор Сигнализирай
Новини