BGONAIR Live

Жени намериха 1500 лева на земята... и ги върнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

13
пловдив
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
Нека има повече такива случай. Най-*** е, че сега под статията ще има супер негативизъм.... спрете се бре!
отговор Сигнализирай
12
Jolly Roger
преди 15 години
Харесвам 43 Не харесвам 3
Все още има хора.
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 6
1- Номер , не знам какви са но ти със сигурност имаш нещо ***
отговор Сигнализирай
10
ND
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 3
На тези жени освен едно благодаря, да им беше дал поне по 20 лева.
отговор Сигнализирай
9
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 77 Не харесвам 3
И аз намерих миналата седмица телефон и го върнах на човека Сттрува си да видите радостта на човека като му върнете изгубеното
отговор Сигнализирай
8
filomena grimaldi
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
mnogo neveroqtno no fakt. sawestvuvat vse owe tuk tam ;4ovezi; pomezdu zoogradinata BG.
отговор Сигнализирай
7
fsb
преди 15 години
Харесвам 30 Не харесвам 7
браво, ама да беше ги издирил да им даде по една стотачка на жените...
отговор Сигнализирай
6
АСДФ
преди 15 години
Харесвам 43 Не харесвам 15
ХАХАХАХААХАХХААХАХАХХААХАХАХА ,ЖАЛКА ДЪРЖАВА ДО КЪДЕ СТИГНАХМЕ ДА СЕ РАДВАМЕ ,АКО НЯКОЙ ИЗВЪРШИ ДОБРО ДЕЛО ,А В ЛОШИЯ КОМУНИЗЪМ ТОВА СИ БЕШЕ ЕЖЕДНЕВИЕ.КУЧЕТА МРЪСНИ СТАНАХТЕ ДЕГРАДАНТИ...ПЛЕМЕ...
отговор Сигнализирай
5
!
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 63
За жените това не са пари- те могат да ги заработят за един час.
отговор Сигнализирай
4
bravo
преди 15 години
Харесвам 20 Не харесвам 12
tva socialist i *** ne mogat da go naPRAVIAT
отговор Сигнализирай
Новини