BGONAIR Live

Жени намериха 1500 лева на земята... и ги върнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

33
до 23
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 6
На вас хлапаците без образование не ви идва на ум ,че говорейки така за годините след 9-ти обиждате вашите родители и роднини. Те са ги изживели тия 40 години по един или друг начин и знаят истината. И не ми говори ,че били репресирени, аман от мрънкащи лъжци. На мен лично в този строй сега ми е ОК и живея по- добре , но я попитай двата милиона пенсионери! Те са почти една трета от населението на България в момента.Лесно е да плюеш и да сееш злоба ,трудно е да помагаш и да бъдеш достоен!
отговор Сигнализирай
32
до 10, 15 и 20
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 10
ако прочетете статията до края, ще видите, че им е дал възнаграждение. "Като награда от признателния човек те получиха бонус от 200 лева"
отговор Сигнализирай
31
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Човек се обажда в местното радио."Здравейте, намерих мъжка чанта с 2000 евро, 1000 долара и 500 лв, както и лична карта на Иван Иванов. Бих искал да го поздравите с една песен"
отговор Сигнализирай
30
С.М.
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 4
По право съм учил, че при намерена и върната вещ, собственикът дължи 10% от върнатото като награда. Не знам дали е закон или неписано правило; но си мисля че даже и 1/2 да им дадеш на тея хора, пак за теб ще остане 1/2.. а иначе ако не ти върнат намереното, просто няма да имаш нищо...
отговор Сигнализирай
29
Динко
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 1
Със сигурност са жени от по-старото поколение, където добродетелите бяха на почит. Ако бяха някои златотърсачки да бяха изхарчили парите за няколко часа.
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 7
"Във всеки учебник по етика ще прочетеш каква е връзката между морала и частната собственост."22 години я виждаме тая връзка на практика, ***. Така, че вземай вибратора и започвай сутрешните си упражнения!
отговор Сигнализирай
27
Gosh
преди 15 години
Харесвам 17 Не харесвам 0
Не мога да разбера как успявате всяка новина да я обърнете на комунисти-герберисти-седесисти-педеласти ..
отговор Сигнализирай
26
RGB
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
(Така сте го записали "Те видели, че около безпризорната чанта няма никой, взели я в ръце, погледнали в нея и не повярвали на очите си." все едно че щели да вземат парите. но видели че са много.помислили че може да са на някоя мутра, изплашили се и върнали парите)..Радват ме благородни постъпки. повече трябва. и политици и ние...
отговор Сигнализирай
25
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 2
След изборите не можах да повярвам, че е възможно да изберем да ни управлява не кой да е а охранителя, бодигарда на най- малоумния и най- наглия човек управлявал някога държавата ни. Сега като ви чета злобните и *** коментари за тея жени, постъпката на които в тея времена е равносилна на чудо - разбирам ,че все пак има кой да го е избрал онзи, не е бил манипулиран вота. Заслужаваме си и премиера и правителството напълно. Ние сме малък, но много много *** народ.
отговор Сигнализирай
24
до 23
преди 15 години
Харесвам 13 Не харесвам 8
За да не се заяждаш първо ще ти кажа ,че нито аз ,нито родителите ми ,нито дядовците и бабите ми са били някога членове на която и да е партия!Но в поста си малко забравяш историята. Или не си я учил в училище. Защо изобщо дойдоха комунистите на власт? Защо се задържаха 40 години? Ако си мислиш ,че ние обикновенните хора ги свалихме ,значи си и наивен! Морала на българина беше с пъти по -висок от сегашния морал на всеки и на обществото като цяло! Можеш ли да кажеш защо?
отговор Сигнализирай
Новини