BGONAIR Live

Жени намериха 1500 лева на земята... и ги върнаха


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

43
хело
преди 15 години
Харесвам 23 Не харесвам 2
"Все още има хора с добри сърца, които вършат чудеса." - Има и още как, всички сме такива. Но нали, добрите, нормални, здравомислещи хора не са удобни на власта.Затова ни втълпяват, че сме ***, че сме разделени и т.н.
отговор Сигнализирай
42
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 2
39Абе 'икономиста', ПЕНСИОННИ ФОНДОВЕ НЯМАШЕ ! Намери си интервюто с Тодор Живков във Всяка неделя преди 15тина години, където човека си го казва директно.
отговор Сигнализирай
41
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 0
Преди 20 години на същото място намерих мъжко босале с 3 хил ЩД и няколко хил. марки. Всъщност дори видях как паднаха от тавана на една кола - човекът просто я беше забравил отгоре и не се усети когато потегли. В чантата имаше много документи и телефонни номера. На следващия ден от работата се обадихме на някои от номерата и открихме човека. Дойде да си ги вземе и 2 часа благодареше непрекъснато на всеки срещнат. След два дни дойде и яко почерпи цялата служба. Никой не е очаквал да остави пари.
отговор Сигнализирай
40
до 32
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
Ако прочетеш внимателно, ония 200 лева награда са за 2 мъже, а не за тези 2 жени. Чети внимателно бе, ПИЧ!
отговор Сигнализирай
39
до 34
преди 15 години
Харесвам 9 Не харесвам 2
Пенсионни фондове имаше! Но хората извършили смяната на строя ги изнесоха в чужбина !Икономист съм и тогава имах работа на ключово място ,та знам някои нещица.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
37
хаха
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
а вие прочетохте ли я?
отговор Сигнализирай
36
до 32
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Ти си тоя дето не може да чете! 200-те лева са за друга случка с други честни хора!
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 1
Хвала на такива граждани!...Подобна постъпка е рядкост в наши дни...
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
до 33Алоо, другаря, пенсионерите нямат пенсии в момента, защото към '89 пенсионни фондове НЯМАШЕ. След Луканов и Виденов, България се закопа още повече.
отговор Сигнализирай
Новини