BGONAIR Live

Появи се партия на лудите. Иска властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

24
100%
преди 15 години
Харесвам 28 Не харесвам 2
С вас съм! Никога не съм членувал в която и да е партия ! Сега това ще е първата и ще дам всичко за нея. Между другото и да не ме приемат аз пак за тях ще гласувам. Повече има шанс лудите да дадат нещо на страната отколкото нормалните крадци , антибългари и мутри!
отговор Сигнализирай
23
Varg
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
И аз се записвам.
отговор Сигнализирай
22
2х2=3.14
преди 15 години
Харесвам 35 Не харесвам 2
Може да се майтапите,но ако тия се регистрират,твърдо гласувам за тях!
отговор Сигнализирай
21
JJ
преди 15 години
Харесвам 22 Не харесвам 1
Как да се запиша?
отговор Сигнализирай
20
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 27 Не харесвам 4
Тази партия ще вземе повече гласове от картофенотиквовата.
отговор Сигнализирай
19
Васил Стефанов
преди 15 години
Харесвам 29 Не харесвам 2
Записвам се!
отговор Сигнализирай
18
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 33 Не харесвам 2
Доживяхме. Това е резултата от 21 г. демокрация в България. Всички на 4 км.И аз ще гласувам за тях, ако може - то друго не ни остана.
отговор Сигнализирай
17
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 19
Питали ли сте се, какво биха правили сатирици като д-р Тони, ако бяхме нормална държава? Правилно-биха измрели от глад. Ха сега помислете, подобни "автори", занимаващи се с политсатира/като един Сл.Тр и послушковците му/дали искат нещо да се промени в Б-я... Не разбира се! Хорската беднотия и простотия са тор за тяхното перо
отговор Сигнализирай
16
Пешо фирата
преди 15 години
Харесвам 21 Не харесвам 3
Ние и в момента я управляваме! За какво ни е по-луд лидер от Боко Компиро! Пък и да се търси не може даа се намери по-голям перко! Виж и Цецо става за Генерален секретар на ЧК!
отговор Сигнализирай
15
1!
преди 15 години
Харесвам 25 Не харесвам 3
Жълти книжки за членство ще получат само тия, които са утрепали поне един от сегашните управляващи.
отговор Сигнализирай
Новини