BGONAIR Live

Появи се партия на лудите. Иска властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

14
а
преди 15 години
Харесвам 31 Не харесвам 1
ако верно ги има в официалната листа, ще гласувам за тях, колкотод а не ми иде гласа за останалите ***, ако не гласувам.
отговор Сигнализирай
13
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 32 Не харесвам 1
Абе то само луд може да живее нормално в нашата "мила татковина".............
отговор Сигнализирай
12
Гласувайте за ЧК
преди 15 години
Харесвам 34 Не харесвам 1
Ми че,то след този дълъг преход нашите управници направиха от БГ-то една голема лудница.Така че партията "ЧК" идва точно навреме и намясто.
отговор Сигнализирай
11
Много изнервен
преди 15 години
Харесвам 39 Не харесвам 1
Помните ли вица за това каква е разликата между психично и нервно-болния? Първият може да счита, че 2+2 е равно на 3 или на колкото му дойде на ум, вторият отлично знае, че 2+2=4, но този факт го вбесява! Та, предлагам към партията на лудите да включим и нервните. Те са вече достатъчно вбесени!
отговор Сигнализирай
10
анонимен
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 1
Луд умора нема само се поти .....тука има тука нема насам народеА!!!!!
отговор Сигнализирай
9
4К-ЧК
преди 15 години
Харесвам 54 Не харесвам 1
Най-после да се появи истинската алтернатива на 20-годишното управление на България.
отговор Сигнализирай
8
приет
преди 15 години
Харесвам 35 Не харесвам 1
2 и 2 прави 4,но може и 3,щом някоя партия нареди
отговор Сигнализирай
7
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 45 Не харесвам 1
Лудите сме ние, щом търпиме тия *** толкова години.
отговор Сигнализирай
6
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 2
Ха, да не би пък наш Боко съвсем да е изкукуригал след писаната му петица.....
отговор Сигнализирай
5
2+2=5
преди 15 години
Харесвам 65 Не харесвам 1
Най-после! Крайно време беше нещата да си дойдат на мястото! Уредете формалностите и да се записваме! Това ще е най-масовата партия в България. Победата ще е наша и едва след нея държавата ни ще започне да функционира нормално. Всички, претендиращи да са в добро психическо състояние, което е невъзможно у нас - ДОЛУ! Властта в луда държава - в ръцете на лудите! Много сме, силни сме!
отговор Сигнализирай
Новини