BGONAIR Live

Страстната седмица – седмица на Христовите страдания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

47
Tina
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 0
37-и: Можеш просто да кажеш "Честит празник".
отговор Сигнализирай
46
Honorik
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Още нещо-Бог може би и предвидил,че човек може да използва знанието за користни цели,да бъде пресметлив и изобратателен в отрицателна насока и затова да го е съветвал така.Както е ясно,знанията на човек могат да послужат както за добро,така и за лошо.Ето,колко добри изобретения има,но съществуват и много разрушителни изобретения и механизми.За пример могат да бъдат военните оръжия,тъй като с тях хората се избиват.Дори един нож може да се използва за добро и за да причини вреда.
отговор Сигнализирай
45
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
a za6to imen den praznuvat hora s imena na cvetq zaradi tezi palmovi klonki li...?
отговор Сигнализирай
44
яро до 39
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 0
така е ,прав си ,по принцип оригинално са палмови клони,но понеже тук нямаме палми се използват върбови...
отговор Сигнализирай
43
Honorik
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
До 33:Дървото на познанието е наречено в Битие още дървото за познаване на добро и лошо.До този момент,Адам и *** не са разсъждавали и съзнавали кое е добро и зло и са ходели голи и не са се боели от дивите зверове.След като вече са познали добро и зло,какво става?Осъзнали са,че е срамно да ходиш гол,взели са да считат зверовете за опасни и т.н.Според мен Господ е искал да предпази човека от използването на знанието за зло и също от умисъл в постъпките.Аз така го разбирам.
отговор Сигнализирай
42
яро
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 0
а на 33 ще му отговоря така-не Бог не иска да тънем в незнание , а ги наказва заради това че не се подчиняват на заповедите Му ,т.е заради непокорството им а не заради самото ядене от дървото
отговор Сигнализирай
41
ох
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Не с върбови и маслинови са го посрущнали, а с палмови. Просто тук няма палми, това поне трябва да е ясно и върбивите заместват палмовите
отговор Сигнализирай
40
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 1
vsy6tnosy tuka horata praznuvat lazarovden i cvetnica s nqkakvi ezi4eski naradni obi4ai a ne hristiqnski...
отговор Сигнализирай
39
хех
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
Бог не ги е наказал/Адам и ***/, защото са опитали плодовете на дървото на познанието, а защото не са се покаяли и са Го излъгали. Много ми е любопитно как са успели някой хора /пишещи скверно дори и в началото на Страстната седмица/ да спрат развитието си някъде между амебата и хлебарката.
отговор Сигнализирай
38
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
otvori bibliqta i vij kyde pi6e vyrbovi klonki...???do 37
отговор Сигнализирай
Новини