BGONAIR Live

Страстната седмица – седмица на Христовите страдания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

17
Мислещ
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 3
Човек се ражда със смъртна присъда не е необходимо да се самоубива
отговор Сигнализирай
16
Мислещ
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 24
Никой не е дошъл на този отвратителен свят пожеланиеСледователно ако има господ той трябва да ни моли за прошка а не ние него
отговор Сигнализирай
15
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
До появата на синодалния превод на Библията от 1925 г. в изданията на Българската православна църква името на Спасителя също е било изписвано с едно "И"
отговор Сигнализирай
14
Православен до 7
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 0
Megali Evdomada - Великата Седмица.Т.е. вие гърците сте я нарекли така.А за Великден - това е най-Великият Ден в цялата история на човечеството.Иначе в България се използва и Пасха, и Възкресение.
отговор Сигнализирай
13
KRIMENA ST ZAG
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 1
du n:11___TEP duri i BODALA Ni ta nari4am___Sigorno i IZROT Ni si---Baya utgore si na IZRODA..!!!
отговор Сигнализирай
12
KREMENA ST ZAG
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
PRETLAGAM NA VSEKI VAV FORUMAT:DA BADEM PO_SDARJANI ,PO-MIROLUBIVI.PO-FILANTROPI TAZI SEDMIZA -POSTIGA SE LESNO::!!!-V IMETO NA BOGA NASH..!!!---and NO hell below us-Above Us is only SKY....NEEEE-BOG E NAD NAS..!!!-here,,,there..and EVERYwhere.!!!...v men,dushata i v sartzeto-/spored BOTEVa./
отговор Сигнализирай
11
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 39
"Страстна седмица" - сиреч, като е разбрал, че ще му теглят ножа, Исусчо е подхванал свойте дванайсет дружки, пътьом е забърсал и местната труженичка Марийка, и са се почнали едни страсти, като за последно!
отговор Сигнализирай
10
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 12
zna4i kakvoto sa re6ili rusnacite da go priemem za absoliutnata istina tak ali
отговор Сигнализирай
9
до7
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 1
Великден е Възкресението! Това не е ли велико???Номер 8, не ми приравнявай под един знаменател нашата вяра с други вери, ако обичаш недей!Хайде със здраве
отговор Сигнализирай
8
До: Правослявен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 14
Остави хората да си изписват имена както намерят за добре. Един ден, когато няма да има вече религии, защото това е един от абсурдите на човечеството, ще настане един по-добър свят! Аман от вярващи - католици, кататонци, не знам какви още там; не натрапвайте абсурдните си вярвания, защото не са помогнали на никого! Ами, напротив създават вражда и ненавист между хората, защото започват да се делят, а човечеството няма нужда да бъде делено! Това е противоестествено и води до конфликти...
отговор Сигнализирай
Новини