BGONAIR Live

Страстната седмица – седмица на Христовите страдания


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

37
яро
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
това до 34 извинявам се :)
отговор Сигнализирай
36
яро до 33
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 2
в деня на влизането на Исус в Ерусалим хората са късали върбови клони и са ги разстилали пред Него и са викали "Осанна" и оттам идва празника който всъщност оригинално е Връбница а не Цветница.и не е важно как се изписва името Исус , а е по важно да вярваш в Него и това което е сторил на кръста-а именно е умрял за нашите грехове.а на всички богохулници ще кажа-внимавайте в приказките ,защото сега се присмивате,но Деня на Съда ще плачете,когато Исус ви попита защо не сте повярвали в Него..
отговор Сигнализирай
35
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 3
i koi e re6il v4era za vyrbovite klonki sled kato nqmame maslinovi...mnogo svobodna interpretaciq mi se struva...vse edno tam kydeto isus hrani horata s riba da kajem 4e e pile
отговор Сигнализирай
34
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 7
Въпрос към всички вярващи. Ако не вярвам във Възкресението, не в човека Христос (такъв е имало, исторически записано и доказано). Но в самото Възкресение, ако не вярвам. Трябва ли на поздрава Христос Воскресе, да отговарям Воистина Воскресе. Ако нещо не го усещам с душата си, трябва ли да следвам просто тълпата, за да не ме гледат странно.
отговор Сигнализирай
33
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 3
Може ли някой да ми обясни какво общо има деня на цветята с деня на Исусувото влизане в Ерусалим...?
отговор Сигнализирай
32
до 16 мислещ
преди 15 години
Харесвам 5 Не харесвам 4
Мислещ, носим греха на Адам и ***, само че и аз като мисля, се питам - защо Господ ги е наказал за това, че са опитали от дървото на познанието ???Значи трябва да тънем в незнание - това ли е искал ???Защото няма по-лесно управляван човек от простия....Ето това не го разбирам...наказанието за ябълката - плода на дървото на познанието...
отговор Сигнализирай
31
Сиромах Лазар
преди 15 години
Харесвам 18 Не харесвам 3
На днешния Велики понеделник Христос е изгонил търговците от храма. Но ние как да го направим,след като те,търговците, управляват нашите храмове,облечени в черно,а някои по-важни търговци - в златни одежди ?!
отговор Сигнализирай
30
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 1
Като се върне, всички ще видим какво одобрява и какво не, а дотогава: Православие или Православие!
отговор Сигнализирай
29
е, не е точно така !
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 2
"Тя символизира последните дни на Христос, преминали в страдания и болка."АЛО, НЕ Е ТАКА...Не всичките дни са преминаали в страдание - а и той не е знаел какво ще му се случи...В понеделник, вторник, сряда и четвъртък събитията са други - петък -петък е денят на Христовите страдания ...Да е точно - а не свободни тълкувания...
отговор Сигнализирай
28
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 1
a dali Iisus bi odobril noviq zavet...i kak bi go tylkuval...???
отговор Сигнализирай
Новини