BGONAIR Live

Четете ли етикeтите по храните?

Четете ли етикeтите по храните?

Да, особено след истерията с краставиците убийци
Не, ние и без това ядем мутанти
Етикетите са лошо написани – ситен шрифт, а липсва информация и за производител, страна и т.н.
Хич не ми дреме за ешерихия коли, важното е да съм сит
Общо 11394 гласа

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата