Литекс загуби от Артмедия в Кипър

18 фев 2005 10:07,
ПФК Литекс
Литекс загуби с 1:3 от словашкия Артмедия в последната си контрола от лагера в кипърския курорт Агия Напа.

Само след 20 минути игра ловчанлии поведоха в резултата чрез мароканеца Мурад Хидиуед от дузпа, отсъдена за спъване на перуанеца Израел Зумига.

Осем минути след подновяване на второто полувреме словаците изравниха резултата чрез Микулич. В разстояние на осем минути, между 82-та и 89-та, съставът на Артмедия стигна до победата, като головете реализираха Коджак и Васчак.

Пропуски за Литекс направиха Трика и Сандриньо. Така Литекс записа победа, равенство и поражение на кипърска земя. Отборът се прибира утре в 11,30 часа.