Хилтън София ще изненада феновете на бирата в София с първия си бирен фестивал. Пилотното издание на "Бирено ми е" фест стартира този четвъртък, 10 октомври, и ще продължи до събота, 12 октомври. В активните часове на фестивала – от 12:00 до 22:00 ч., в градината на ресторант OXBO, посетителите ще могат да опитат от апетитно меню, изготвено специално от шеф готвача на Хилтън, което включва различни видове сочни наденички и топли бретцели.
За биреното разнообразие Хилтън си партнира с Weihenstephaner, сред чиито предложения е и специална фест бира. Фестивалът е отворен както за възрастни, така и за деца, като всеки е добре дошъл и с домашния си любимец.
Достъпът до фестивала ще бъде с билети, като всички приходи от продажбата им ще бъдат дарени на Зоологическата градина в София. Билетите ще бъдат на цена от 10 лв. за възрастни, с включена 500 мл бира Weihenstephaner, 5 лв. за деца от 10 до 18 г. с включен бретцел, а достъпът за деца под 10 г. ще е безплатен. Групите от 6 човека ще могат да се възползват и от промоционална цена от 45 лв. на човек при предварителна резервация, включваща вход, бира за всеки и голямо плато с наденички, кисело зеле, картофена салата и други деликатеси за споделяне.
Освен вкусно хапване посетителите на фестивала ще могат да се насладят и на много забавления. Организаторите на събитието са подготвили различни бирени игри и състезания с награди, сред които бира понг съревнование, stein-holding състезание с халби бира, вълнуващи фото предизвикателства, късметлийска томбола, DJ парти музика и други.
А за най-големите почитатели на гастрономията на 13 октомври от 12:30 ч. до 15:30 ч. Хилтън София и ресторант OXBO готвят още една апетитна изненада: в ресторанта ще се проведе първият бирен брънч, по време на който гостите ще могат да се потопят в изобилие от вкусове. Освен подбрано меню, което се предлага на принципа all-you-can-eat и може да засити всеки, за малките посетители са предвидени увлекателни игри с аниматор, който да се погрижи за тяхното добро настроение и забавления.
За резервации: +359 2 933 5000; +359 89550 9022
За ресторант OXBO:
За любителите на съвременните кулинарни шедьоври, ресторант OXBO предлага неповторимо изживяване за сетивата в сърцето на София. Разположен в хотел Хилтън, в непосредствена близост до Южен парк и до известния пешеходен Мост на влюбените, ресторант OXBO София е просторно и модерно място с естествен привкус и продукти, доставени изцяло от местни ферми.
За хотел Хилтън София
Хотел Хилтън София е емблематичен хотел, разположен в сърцето на българската столица. Предлагащ комфортна и приветлива атмосфера, хотелът е известен със своето приятелско обслужване, множество удобства и централно местоположение. Независимо дали посещавате хотела по работа или за почивка, Хилтън София осигурява спокоен и приятен престой, с лесен достъп до близките забележителности, бизнес центрове и транспортни връзки. Със своите уютни помещения за настаняване и разнообразни възможности за хранене хотел Хилтън София е идеалният избор за пътуващи, които търсят комфортен и удобен престой в града.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
САЩ ще ограничат вноса на допълнителен брой китайско телекомуникационно оборудване
Гълъб Донев: Бюджет 2026 е бюджет на реалността
САЩ одобриха Mythos 5 на Anthropic за по-широка употреба
Охлаждането при печалбите в китайската промишленост е признак на слабост
Търсенето на природен газ в ЕС расте с 2,5% през 2025 г.
Изтеглянето на войските на САЩ хвърля сянка върху редица германски градове
Бащата на Сияна: Крият истината за трагичното ПТП на "Тракия" с деца
Космическият белег на близо 4 млрд. години: Учени изровиха най-стария кратер на Земята
От "Златната игла" до Кан: Пътят на Ивет Бианки в света на висшата мода
Гълъб Донев: Бюджетът за 2026 година е такъв, защото реалността го налага
Границите на издръжливостта: Калайджиев за подготовката за 1021 излитания и кацания за 14 часа
Амир Галеноей обвини домакините на Мондиал 2026 в несправедливо отношение след равенството с Египет
Аржентина остана без Лионел Меси на Мондиал 2026
Левски се доближава до мечтан футболист!
Усик отвори нова тема: Как Кубрат Пулев изпусна шанса за световната титла?
Левски извади оферта за национал, но получи категоричен отказ
Черно море взе халф с мачове в Лига 1 на Франция
Силни поверия за Петровден
ИГРА: Участвайте и можете да спечелите награди от филма „Миньони & чудовища“
Кутмач (бял мъж) – традиционна рецепта за Петровден
Поверия за Видовден на 28 юни
Нумерологична прогноза за 27 юни
7 мита за бременността след 35
Мартин, създал "Черна писта", със стряскащи данни за катастрофите у нас
Ето къде няма вода във Варна днес
Горанов: Иронично е, че именно Асен Василев е един от най-яростните критици на бюджета
Хотелиери по морето: Толкова зле не е било досега, пускаме отстъпки между 20 и 40%
Черно море привлече Мохамед Аши Буаклин
Първи протест срещу Радев пред МС тази вечер
Космически сблъсъци може да са забавили появата на континентите и живота на Земята
Капсула на времето: Страховити прогнози, направени от AI, ще бъдат съхранени за бъдещето
Европа е под червена тревога: Рекордни горещини и човешки жертви
НАСА: Тюркоазени нюанси в Черно море
Телескопът „Евклид“ на ЕКА засне най-детайлния образ на ядрото на Млечния път
Откриха най-стария кратер на Земята? Учени разкриват изгубен космически сблъсък