Левски загуби гостуването си на Славия

"Сините" опитаха да изравнят, но без успех
Обновена: 18 окт 2020 22:30 | 18 окт 2020 22:29, Веселина Йорданова
25

Левски загуби гостуването си на Славия с 0:1 в двубой от 9-ия кръг на efbet Лига, игран на стадион "Славия".

"Сините" във втори пореден мач демонстрираха сериозна неорганизираност в играта си и бяха наказани от Калоян Кръстев (35'), който даде аванс за домакините. През втората част гостите се опитаха да стигнат поне до равенството, но това така и не стана.

Срещата отново бе белязана с проблеми между феновете на 26-кратните шампиони. Агитката на Левски беше разделена в два различни сектора, за да не се повторят ексцесиите от последното гостуване в "Коматево". Това обаче не попречи да има напрежение в Сектор "В", в края на първата част, където беше основната част от "сините" привърженици.

Така Левски застава на 9-ото място с актив от 11 точки, колкото имат отборите на Черно море и Монтана. Славия пък е на предполследната 13-а позиция със 7 пункта.