BGONAIR Live

Лейтенант от НСО катастрофира в София

Инцидентът е станал с личната кола на служителя

Снимка: БГНЕС

Снимка: БГНЕС

Лейтенант от НСО катастрофира в София с личната си кола. Инцидентът станал на Ботевградско шосе около 13 часа, съобщава "24 часа".

Мъжът пътувал с "Фолксваген Пасат", заедно с него била и жена. При опит да се качи към Северната тангента лейтенантът изгубил контрол над колата и излязъл от пътното платно.

На място веднага пристигнали линейка и кола на НСО, която да провери състоянието на техния служител.

Той е добре, отървал се е с натъртвания.

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
София
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата