IMG Investor Dnes Bloombergtv Bulgaria On Air Gol Tialoto Az-jenata Puls Teenproblem Automedia Imoti.net Rabota Az-deteto Blog Start.bg Chernomore Posoka Boec
BGONAIR Live

ЕС предлага срок от 12 месеца за отнемане на ипотекирано жилище

Еврокомисарят по вътрешния пазар се стреми да въведе по-последователна политика за ипотечния пазар сред държавите-членки

ЕС предлага срок от 12 месеца за отнемане на ипотекирано жилище

Хората, които не могат да обслужват ипотечните си кредити, ще загубят жилището си най-много в рамките на една година, сочи нов проектодокумент на ЕС относно продажбата на ипотекирани жилища на територията на Общността, изготвен в отговор на кризата на някои пазари в блока, пише Ройтерс.

Комисарят по вътрешния пазар Чарли Маккрийви се стреми да въведе по-последователна политика за ипотечния пазар сред 27-те държави членки и с това да предложи на потребителите по-голям избор от по-евтини заеми, пише изданието.

Вижте още
 


 


 

Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Бизнес
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата