BGONAIR Live

10 катаджии + 240 мин = 250 проверени автомобила


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

58
БРАД МИТ
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
ЩЕ КАЖА НА ВСИЧКИ КОМУНИСТИ ДА МИ ГО ДУХАТ
отговор Сигнализирай
57
Nasty
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 5
Чък Норис използва нощна лампа, не защото се страхува от тамнината, а защото тъмнината се страхува от Чък Норис.
отговор Сигнализирай
56
БРАД МИТ
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 4
Навремето когато ходихме на селскостопански бригади от училище ни казваха "Драги ученици ще работите на акорд , колкото повече наберете ябълки толкова повече пари всеки от вас ще получи" . И аз *** се вързах на ком. глупостите. Работих като обезумял и накрая oтговорника на бригадата ми рече -Ти какво искаш бе... ако дам на тебе повече пари ,Пешко и Данчо трябва да вземат по малко - а Пешко и Данчо си павкаха цигарките докато аз се гърбих да бачкам с надеждата че ще си искарам пари за море...
отговор Сигнализирай
55
ръП
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 12
Глоби по 2000 лева, бензина по 20 лева за литър, каторга за каране в пияно състояния, разколачване на таралясниак паркирал неправилно и публичен линч на шофьор лафещ по GSM-a. Само така ще има ефект при бг шофьорите имащи се за съваршенни и безсмъртни.
отговор Сигнализирай
54
123
преди 15 години
Харесвам 14 Не харесвам 4
Ок.Голяма сте работа!Сега уволнете останалите да не им плащам заплатите дето дремят!И без това сме с най много куки в цял ЕС,че и извън него!
отговор Сигнализирай
53
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 8
10 юнака хванали 8 нарушителя!!!! Сценарий за КуКу2!
отговор Сигнализирай
52
Ефективност
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 5
3 на 1000 три промила! дали са скрити в храстите или са плъзнали като таракани все тая. Само ламтят за "солени" глоби за заплати за ранно пенсиониране, за дрехи, за обувки и какво ли още не, а резултат 3 промила. За какво служи пътната полиция? - да констатита нарушения или да предотвратява трагедиите на пътя? Тулумбаджийска работа. Явно при тази ефективност спокойно може да се намали състава на милиционерите 1000 пъти
отговор Сигнализирай
51
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 11 Не харесвам 4
Този на снимката май се придвижва с търкаляне.
отговор Сигнализирай
50
Расъл у Расник
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
По холандски, може и да си направя 2-3 дръпки от "холандеца" пред биволския поглед на ушатите...и както се казва в статията - "по холандския метод ще продължат и занапред..."
отговор Сигнализирай
49
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 3
Повече от половината арести в страна са незаконни, поради това че полицайте незнаят че са задължени да прочетат правата на задържания.В нормалните страни за това нещо задържания може да усъди полицията, но тука няма такова нещо.Тука първо се гледа от какво може да се прави пари и след това какви са реалните задължения на полицаите.
отговор Сигнализирай
Новини