BGONAIR Live

Появи се партия на лудите. Иска властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

74
Да започнем с това:
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
Предпразничен призив до всички подлудени: За Бога, братя, не купувайте безобразно скъпото агнешко месо и развалените яйца за Великден! Дайте да изкараме на лапад и коприва, които можем да си наберем сами, а за месоядните има по-евтино пилешко и риба. Трябва да покажем, че повече няма да позволяваме да ни видиотяват! Да започнем СЕГА! Кои са повече, ние или те?
отговор Сигнализирай
73
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 3
Тия червените не разбраха ли, че и марсианска партия да направят, щото и Марс е червен, пак няма нищо да постигнат и Борисов ще ги обрули като гнили круши и на тия избори. Съвземете се бе, дръжте се поне малко мъжки, знам че Станишев е против и обича само да хленчи, но няма ли мъже в тая партия. Кво взехте да се правите на луди, я се стегнете малко, че засрамихте геройски загиналите партизани, които наивно си мислеха че комунизма е добър.
отговор Сигнализирай
72
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 4 Не харесвам 13
Пак миризлива партенка на БКП/БСП, абе тия наистина нещо им хлопа и пак Бат Бойко им е в устата. Тоя човек направо ги поболя, подлуди ги - на лягане и на ставане все Бат Бойко повтарят, направо ми става жал за тях.
отговор Сигнализирай
71
Nobody
преди 15 години
Харесвам 12 Не харесвам 0
Евреите отдавна са отговорили - 2+2 прави 5, в краен случай 6, но никога 7.
отговор Сигнализирай
70
мравка
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
Какво ще ги правим две партии на лудите? Не че другите партии са по различни.
отговор Сигнализирай
69
revlio
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
а защо да не се гласува за ЧК ако вземе движението да набира мощ си представям как ще тръгнат да обясняват че ние сме луди което е истина след като търпим 22 год. партиите на лъжците и имамниците
отговор Сигнализирай
68
;-)))))))))))))
преди 15 години
Харесвам 6 Не харесвам 0
HORATA NA KOSTOV SEGA 6TE SE RAZCEPQT OTNOVO
отговор Сигнализирай
67
ha-ha-haaaaaae
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 2
QNKA 6TE E LIDER I NA TAZI PARTIQ.NAVQRNO STANI6EV Q FINANSIRA.VSI4KI POLUDQLI KOMUNISTI 6TE SA V NEQ
отговор Сигнализирай
66
revlio
преди 15 години
Харесвам 0 Не харесвам 1
до 66 Дорина Хора без работа ---------------------------------Като теб
отговор Сигнализирай
65
hg
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 3
Е, с тази ЧК вече ще си имаме две партии на лудите! Едната на власт, другата чака на опашката.
отговор Сигнализирай
Новини