BGONAIR Live

Появи се партия на лудите. Иска властта


Обратно в новината

Коментари

Напиши коментар Коментари

84
избирател
преди 15 години
Харесвам 19 Не харесвам 3
Всички сме за тази партия, ако пак изберем гербавите и Тиквата! ! !
отговор Сигнализирай
83
edin lud
преди 15 години
Харесвам 3 Не харесвам 1
nie sme nadpartiini. SAMO VI GLEDAME SAIRA !!!
отговор Сигнализирай
82
revlio
преди 15 години
Харесвам 15 Не харесвам 2
Понеже гледам, че в тоя сайт са надошли много нови хора, та да обясня с две думи за какво става на въпрос.Лани д-р Филипов почна да създава Политическа партия Четвърти километър (ППЧК). Но тогава народът още не беше втасал, викаше Ура и Да живее! на Бойко. А и ние не бяхме убеден, че сме кадърен да управляваме държава. Но след Бойко Борисов, вече е много лесно да се управлява държава. Освен това, на няколко пъти получаваме и нишан от Горе! Ама съвсем недвусмислен нишан, не някакви неясни сънищаЗатова ви приканвам да отидете на адреса, посечен накрая и да попълните анкетата за членство. Ако вече сте я попълвали, пак я попълнете, не пречи. Когато става дума за преброяване на профсъюзи, партии и т.н., е допустимо хората да се записват по няколко пъти. Данните от анкетата ще бъдат обобщени от нашия колега от СУ доц. Калоян Харалампиев и на тази база ще се вземе решение кога да атакуваме властта. Истината ви казвам, сега е моментът, обречени сме на успех! На 41% от избирателите им се блювало от досегашните партии. Можете смело да прибавите и поне половината пенсии, които са големи фенове на д-р Филипов. Като им напише д-р Филипов Ало, пенсиите! и те примират.Ще има известен проблем с парите. Щото нали ви бях писал, че съм спечелил 500 хил. лири от една английска лотария? Е, не съм спечелил. И всичките лотарии, дето ми писаха, че съм ги спечелил, не съм ги спечелил. Но нищо, ще ползваме опита на ГЕРБ първо властта и после парите сами ще си дойдат. Такива канали са изработени, че само да ги докопаме, финансова грижа няма да имаме в близката декадаЛошото е, че някъде загубих програмата на партията, но основните работи ги помня: Безплатно образование и здравеопазване, пенсии 2000 лв., средна работна заплата 4000 лв. Детски надбавки: за първо дете 500 лв., за второ 1000, от трето нагоре к.., пардон, нула. Пълна национализация. Пределни цени (хляб 26 ст., бензин 78 ст., ракия 2.15 лв. и т.н.), Закон за изтребване на разбойниците, Закон за Народния съд, Закон за защита на държавата, Закон за излизане от ЕС и НАТО, Закон за националния отбор по футболПак ви казвам, трябва да побързаме. Едно, че ми обадиха, че ченгетата били готови да ни представят новата партия-спасителка и друго, отделни граждани вече не издържат и предприемат солови действия като случаят в Сливен.С уважение:Ваш лидер в претенция: Тони Филипов, д-р
отговор Сигнализирай
81
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 4
Абе всичко хубаво, но това съкращение "ЧК" по много лош начин напомня "Чрезвычайная комиссия".Д-р Филипов, измислете името на формацията някак иначе!
отговор Сигнализирай
80
на всеки метър
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 1
Че то само луди останаха в тази държава,каква партия да има?Те лудите Господ ги пази...
отговор Сигнализирай
79
c0ldblooded
преди 15 години
Харесвам 10 Не харесвам 1
един глас от мен :) Кефят ме платените гербави драскачи обаче как на всяка новина се изсират с БСП, комунисти и всякакви от сорта...
отговор Сигнализирай
78
коалиция
преди 15 години
Харесвам 8 Не харесвам 6
"Четвърти километър" щяла да се коалира с БСП заради съвпадане на идеологическите линии. Общата кампания ще бъде под надслов "На всеки 4-ти километър".
отговор Сигнализирай
77
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 7 Не харесвам 0
"Къде на шега, къде на майтап, " .... а къде на базик
отговор Сигнализирай
76
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 2 Не харесвам 0
Не бъркайте тука партиите. Нямат нищо общо. По-точно, между всичките има много нещо общо!
отговор Сигнализирай
75
Анонимен
преди 15 години
Харесвам 1 Не харесвам 5
Че-Ка! Че-Ка! на БКП/БСП. До там ли се докарахте бе, да се правите на луди. Да не би да си мислите, че така престъпленията ви ще се опростят и съда ще ви се размине? Кво ще ми се правите на невменяеми?
отговор Сигнализирай
Новини