Юнайтед пак бие с 1:0

Ветеранът Райън Гигс вкара прекрасен победен гол, а попадение на Бербатов бе отменено заради засада
2

Шампионът на Англия Манчестър Юнайтед спечели поредна победа с 1:0, надделявайки като гост над Уест Хям в мач от 26 кръг на Премиершип.

Единствения гол вкара ветеранът Райън Гигс с чудесен удар в 62-та минута. Димитър Бербатов вкара гол с добавка през първото полувреме, но попадението бе отменено заради засада.

Това бе 12-та победа с този резултат през този сезон. Същевременно Едвин ван дер Саар продължава да подобрява вече собствения си рекорд за най-дълъг период без допуснат гол. Това бе 13-ти мач, при който холандецът опазва вратата си.

С трите точки Манчестър си върна първото място в класирането с 2 точки пред Ливърпул, като "Червените дяволи" имат и мач по-малко.