ЦСКА се излага срещу аматьори

"Армейците" врътнаха 1:1 в контрола със Свиленград
Обновена: 23 яну 2012 20:32 | 23 яну 2012 20:32, Георги Пешев
6

ЦСКА стигна само до равенството 1:1 в контрола срещу Свиленград, който се състезава във "В" група.

Така "армейците" се издъниха здраво в първата си проверки по време на зимната си подготовка.

ЦСКА поведе чрез Антон Карачанаков, но Цеков вкара изравнително попадение във вратата на Макенджиев.

Треньорът на червените Димитър Пенев беше заложил на доста експериментален стартов състав, което се отрази и на играта.

Първото попадение падна едва в 35-ата минута, когато Антон Карачанаков навлезе в наказателното поле на домакините и с хубав удар прати топката в мрежата на Грабчев за 0:1.

На почивката в състава на ЦСКА бяха извършени шест промени. В 49-ата минута Благой Макенджиев се намеси решително и изпревари футболист на домакините в опасна близост до неговата врата.

Постепенно играта избледня, за да дойде 80-ата минута, когато Свиленград успя да изравни. Цеков успя да вземе топката на границата на наказателното поле, влезе в наказателното поле и с бомбен шут направи 1:1.