BGONAIR Live

И Сидеров иска парче от АЕЦ "Белене"

И Сидеров иска парче от АЕЦ "Белене"

Хайде , да ни е честита новата/стара власт.
Край на протестите.Целта е постигната.Време е да затягаме коланите и петилетка след петилетка да строим светлото бъдеще , което този път е в образа на една безсмислена Атомна Централа.
Да ви е честита !
Народът е казал : "Каквото си надробиш - това ще сърбаш"
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата