BGONAIR Live

Фелдшерите се събраха в Перник

В Перник днес се провежда Първото национално общо събрание на Сдружението на медицинските фелдшери

Фелдшерите се събраха в Перник

В Перник днес се провежда Първото национално общо събрание на Сдружението на медицинските фелдшери (бакалаври по медицина) в България, съобщи БГНЕС.

Медицинските работници настояват за правен статут на професията и за отделянето им в самостоятелна съсловна организация.
Това се случи Dnes, за важното през деня ни последвайте и в Google News Showcase.
Новини
Здраве
Водещи
Последни новини
Четени
Най-четени за седмицата