Милан отпадна, Анчелоти на дръвника

Росонерите поведоха 2:0, но след това Вердер ги смаза и с 2:2 ги изхвърли от турнира за УЕФА
27 фев 2009 10:02,
10

Купата на УЕФА не е турнирът на Милан. Росонерите никога не са печелили този трофей, няма да го спечелят и тази година.

Отборът на Карло Анчелоти отпадна на 1/16 финалите след равенство 2:2 у дома с Вердер. Общият резултат от двата мача е 3:3, но немците продължават с повече вкарани голове на чужд терен.

Милан поведе с 2:0 още до почивката след гол от спорна дузпа, а след това и страхотно попадение на Пато.

След почивката обаче немците смачкаха домакините и с два гола с глава на Клаудио Писаро стигнаха до необходимото 2:2.

10
9
1

0

Ivo-DE преди 15 години
Уважавам много и двата отбота, бях за по-добрия.Но не мога да скрия, че Писаро много ме изкефи какво направи!!!
8
1

0

freko преди 15 години
Татко Карло не разбра ли, че 30 и няколко годишните защитници не могат да бягат 90 мин наравно с млади нападатели. Докато не намери адекватни заместници на Малдини,Неста,Каладзе и Янкуловски ще е на това дередже. Само Кака и Пирло отбор не правят.
7
1

0

BG преди 15 години
Немската машина е толкова страшна, че не помня откога не са печелили трофей, аконкретно тая "немска машина" май изобщо не е успявала!
6
1

0

дар преди 15 години
Жалко, турнирът загуби от това. Вердер са посредствено отборче, което ще отпадне още в следващия кръг, но това е футболът.
5
1

0

Смях преди 15 години
По смешното е че, Писаро ги наказва два пъти !

Бременският музикант преди 15 години
Вредер ги надиграваше тотално целият мач но пропуските му бяха грандиозни иначе ако си бяха вкарали можеше да е 4 на 0 за Вердер.Иначе Милан отправи два удара и направи два гола;)