Винисиус поведе Реал за 3:1 над Ливърпул

Младокът реализира два гола за успеха на "кралете"
10

Реал Мадрид взе добър аванс срещу Ливърпул в 1/4-финалите на Шампионската лига, след като спечели с 3:1 първия двубой на стадион "Алфредо ди Стефано".

"Белите" играха много силно през по-голямата част от мача, а Винисиус Жуниор бе голямата фигура за тях, като бразилецът се отчете с два гола за успеха и бе вдъхновението за своя тим.

"Червените" не показаха особено добър футбол, като през първото полувреме бяха сериозно надиграни. Все пак обаче, те стигнаха до скъпоценен гол на Салах, който запазва шансовете им за реванша другата седмица.

В другия двубой от снощи Манчестър Сити победи с 2:1 над Борусия Дортмунд в първи 1/4-финал от Шампионската лига. Попаденията за домакините бяха дело на Кевин де Бройне и Фил Фоудън, а за гостите се разписа Марко Ройс.