ЦСКА се съвзе, изкара си го на "тигрите" от Бистрица

"Червените" спечелиха убедително с 4:0
5 окт 2019 22:45, Анисия Иванова
15

ЦСКА реагира по най-добрия начин след загубата от Берое и раздялата с Люпко Петрович, след като победи у дома последния в класирането Витоша (Бистрица) с 4:0 на своя стадион "Българска армия".

Това стана в среща от 12-ия кръг на efbet Лига, а след този мач "червените" заемат четвъртото място в класирането с актив от 22 спечелени точки, като отборът е на 5 точки зад лидера в класирането Лудогорец.

Уот откри още в 4-ата минута за домакините, а пък Албентоса удвои аванса на "червените" с попадение в 19-ата минута.

В 39-ата минута Малинов направи преднината на домакините класическа. За крайния резултат точен бе Евандро в 72-ата минута.

Витоша заема последното 14-о място със скромния актив от 3 спечелени точки след този мач.

Официален дебют за ЦСКА в този мач направи австралийския национал Томи Юрич, който влезе като резерва.